Rusínsky festival začína

Úspešné podujatie s originálnym programom sa uskutoční 25. – 31. mája 2015 vo Svidníku. 3. ročník Rusínskeho festivalu s odkazom „od Rusínov pre všetkých“ prinesie multižánrovú prehliadku národnostných menšín s medzinárodným zastúpením.
S radosťou chceme všetkým priaznivcom Rusínskeho festivalu oznámiť, že sme pripravení v pondelok 25. mája odštartovať festivalový týždeň. Sedemdňový festivalový maratón prinesie tak ako aj počas dvoch uplynulých rokov mnoho zaujímavých interpretov, besied, prednášok, divadiel, dokumentov. Sprievodné akcie počas týždňa, ako aj hlavný program podujatia sľubujú intelektuálno – umelecký zážitok. Pre priaznivcov festivalu, ktorí sa nebudú môcť zúčastniť víkendového programu je pripravený online prenos z vystúpení (www.folklorista.sk, www.rusinskyfestival.sk).
Cena permanentky v predpredaji na piatok, sobotu a nedeľu je 5€. Lístky na jednotlivé dni si bude možné zakúpiť priamo na amfiteátri hodinu pred programom: piatok 3€, sobota 3€ a nedeľa 3€. Deti do 130 cm majú vstup zadarmo.
Permanentky sa dajú zakúpiť v predajných miestach sieti ticketportal alebo na www.ticketportal.sk. Predajné miesta ticketportal sú na 55 miestach v prešovskom kraji, napr. mesto Svidník: POŠTA, cestovná kancelária SATUR a cestovná kancelária EUROTOUR.
Okresná organizácia Rusínskej obrody vo Svidníku

Zdieľať na Facebooku

Dneska je subota

20. jul 2019


Юліаньскый календарь:

7.юл 2019

Mapa registrovaných používateľov Holosy.sk

Písanie dokumentov po rusínsky pomocou OpenOffice

Písanie rusínskou cyrilikou v systéme Windows 7

Ako modifikovať Firefox, aby kontroloval rusínsky pravopis

Posl´idn´i komentar´i

Banner pre vaše stránky

Budeme radi ak Holosy spropagujete aj na vašich stránkach pomocou reklamého bannera.

Komunitný portál karpatských Rusínov

V prípade záujmu o výmenu bannerov, nás kontaktujte.