Rachot si berie dovolenku, no my zasa nič

Tak ako sme už skôr avizovali, chystáme na tohtoročný Rachot nejaké novinky. Najväčšia, no zároveň jedina Novinka je, že Rachot 2010 NEBUDE. Môže zato viacero faktorov. V poradí asi takom : faktory finančné - (nezanedbateľná strata po poslednom Rachote), faktory osobné – (Mimo sa vybral po stopách Marca Pola, čo mu úprimne prajem) a v neposlednom rade faktory rodinné, keďže sa mi narodila princezna a sťahujeme sa po rokoch domov na Slovensko.
Samozrejme to neznamená koniec Festivalu. Na tento rok, predsa len aby sme nestratili dych, chystáme na september viackapelový koncert vo svidníckom Klube Holičstvo. Rachot to síce nebude, no hluku bude verím dosť.
Keďže tento rok je z Festivalu klubový koncert, znova oslovujeme už oslovené kapely a ďalej hľadáme vhodných adeptov na (zatiaľ iba pracovný názov) Humbuk 2010.
Sľubujem, že spravíme všetko preto, aby kvalita Festivalu Rachot bola citeľná aj v Holičstve na Humbuku.

Všetkým naším Fanúšikom ĎAKUJEME za porozumenie a doterajšiu podporu a tešíme sa,(verim, že už aj navráteným Mimom) na Vás v septembri vo Svidníku v Holičstve.

S pozdravom Erik

Obrázok používateľa Петро

Servus Lajko, skoda ze to

Servus Lajko, skoda ze to tohto roku nevyslo..z prostredia na hvezdarni v Roztokoch som bol minuly rok nadseny, ale plne chapem ze su teraz ine priority Smile ...prajem nech sa dari rodinke a nech sa vam vydari aj navrat na slovensko

vdaka Petro, aj za tu upravu

vdaka Petro, aj za tu upravu Handshake

Obrázok používateľa Keso

Ahohj Erik, dovho a davno jem

Ahohj Erik,

dovho a davno jem ta nevidil. Xoc jem o tim uz kustik cul - pryjmij aj moje CONGRATS to your PRINCESS, by the way, whats her name? Kid mam pravdu povisty, neznam, de momentalni jes - de sja po tim velykim a syrokim sviti tulas, ale moze sa raz usadys a vyzujes tulavy boty...
Jem rad, ze budes tu u nas, ze sa vernes domu...
Skoda, ze RACHOT toho roku nebude, ale tisu sa na HUMBUK a kid bude /a das nam/ tu moznost, radi by sme si zahrali... /uz to neje CzB thc, choc moze i Hasan by moze isi xotil dajakyj koncert/.
Trymam palci, zeby Ti sytky Tvoji /a Vasy/ plany vysli. Maj sa. keso

Zdieľať na Facebooku

Dneska je nediľa

25. august 2019


Юліаньскый календарь:

12. áвґуст 2019

Mapa registrovaných používateľov Holosy.sk

Písanie dokumentov po rusínsky pomocou OpenOffice

Písanie rusínskou cyrilikou v systéme Windows 7

Ako modifikovať Firefox, aby kontroloval rusínsky pravopis

Posl´idn´i komentar´i

Banner pre vaše stránky

Budeme radi ak Holosy spropagujete aj na vašich stránkach pomocou reklamého bannera.

Komunitný portál karpatských Rusínov

V prípade záujmu o výmenu bannerov, nás kontaktujte.