Možnosť prepojenia profilu na Facebooku s účtom na Holosy.sk

Prepojenie Holosy.sk so sociálnou sieťou Facebook zaujalo behom necelého týždňa viac ako 200 Facebook užívateľov. Na základe tohto výsledku som sa rozhodol prikročiť k ďalšiemu kroku - umožniť užívateľom prepojenie účtu na Holosy.sk a Facebook profilu.
Chcem zdôrazniť, že vytvorením tohto prepojenia sa nijakým spôsobom do databáz stránok Holosy.sk neprenáša vaše prihlasovacie heslo, ktoré používate na Facebooku.

Postup prepojenia

1. prihlásite sa k vášmu profilu na Facebooku

2. v ďalšom okne prehliadača kliknete v prihlasovacom bloku v pravom hornom rohu stránok Holosy.sk na modrú Facebook ikonu Pripojiť

3. odkliknete prepojovacie upozornenie - Prepojiť

4. počkáte niekoľko sekúnd pokiaľ sa vytvorí prepojenie a na stránkach Holosy.sk by sa Vám malo objaviť okno s dvomi možnosťami:

- v prípade že nemáte na Holosy.sk prihlasovací účet vyberiete - Vytvorenie nového účtu na Holosy.sk, ktorý bude synchronizovaný s Vašim Facebook profilom. Po vyplnení dvoch povinných ( prihlasovacie meno a e-mail) a niekoľkých nepovinných údajov bude vytvorený Váš účet na Holosy.sk synchronizovaný s profilom na Facebooku.

- v prípade že máte na Holosy.sk prihlasovací účet vyberiete - Synchronizovanie Vášho už existujúceho Holosy.sk účtu s Vašim Facebook profilom. Následne budete presmerovaný na Holosy.sk stránku, kde zadáte prihlasovacie údaje k vášmu účtu na Holosoch a následne dôjde k automatickému zosynchronizovaniu účtov.

Pri každom ďalšom prihlásení stačí byť nahlásený na Facebooku a na Holosoch kliknúť na pripojiť a dôjde k automatickému prepojeniu účtov.
Prihlásený užívateľ môže na Holosoch publikovať články, obrázky a pridávať komentáre k príspevkom.

Pozri súvisiace články: 
Zdieľať na Facebooku

Dneska je subota

20. jul 2019


Юліаньскый календарь:

7.юл 2019

Mapa registrovaných používateľov Holosy.sk

Písanie dokumentov po rusínsky pomocou OpenOffice

Písanie rusínskou cyrilikou v systéme Windows 7

Ako modifikovať Firefox, aby kontroloval rusínsky pravopis

Posl´idn´i komentar´i

Banner pre vaše stránky

Budeme radi ak Holosy spropagujete aj na vašich stránkach pomocou reklamého bannera.

Komunitný portál karpatských Rusínov

V prípade záujmu o výmenu bannerov, nás kontaktujte.